فیلمنامه بازگشت منجی

فیلمنامه بازگشت منجی

سلام علیکم

 

امیدوارم حالتون خوب باشه ، خیلی وقت هست دلم میخواد یه مطلب براتون بنویسم و متاسفانه وقت نمیشه ، من واقعا ازتون معذرت میخوام ، اما بعد از حضور آیندم که در جزیره سیری هست و حدودا ۴ هفته ای به طول می انجامه ، موقع برگشتن وقت زیادی دارم که براتون از هر موضوعی که دوست داشتین بنویسم.
راستی به تازگی قصد دارم یه فیلم بسازم که فعلا در حال نوشتن داستانش هستیم و هم زمان فیلم نامه رو هم با پیشرفت داستان داریم تهیه می کنیم. دوستان زیادی قصد دارن توی این راه کمکم کنن که از همشون متشکر هستم ، توی زمینه بازیگری به ۲۰ نفر بانوان و ۷ نفر از آقایان نیاز دارم که از هر کدام تعدادی رو تونستم تعدادی پیدا کنم که اگه خواستین میتونید همراه این جریان بشید.

فیلمی هست تخیلی مذهبی که جریانش از این قراره که گروهی با افرادی بسیار پر نفوذ در بین مردم سعی می کنند قیامی فرهنگی ، مذهبی انجام دهند تا اصول اصلی اسلام به صورت واقعی و کامل در جامعه اجرا شود. در این حین ناجی شیعه به آن ها کمک می کند و نتیجه این انقلاب فرهنگی ، مذهبی آماده شدن مردم برای ظهور هست. در این حین امام زمان عج با بعضی از اعضای گروه ارتباط پیدا میکنه و بعضی از اونا رو به عنوان یار خود انتخاب می کنه ، بعضی از افراد نیز در راه انجام ماموریت گمراه میشن و با دشمنان اسلام همراه میشن.

در این فیلم از موجودات ماورایی هم تصاویری تخیلی نشان داده می شود ، که البته در بیشتر موراد جن هستند که البته فرشتگان نیز به نمایش در خواهند آمد. بیشتر فیلم در جنگل بلوط در قسمت شمال غربی شهرستان سپیدان ، بخش بیضا از توابع استان فارس تصویر برداری میشه چون گروه مورد نظر در این منطقه ساکن هستند، این منطقه با نام روستای شهید آّباد شهرت دارد و در قسمت غربی این روستا منطقه ای به نام خرسان هست.

در حین حضورم در جزیره سعی میکنم باز نگری های نهایی رو روی فیلمنامه داشته باشم و سعی می کنم با گروه تصویر سازی نیز هماهنگی هایی برای تصویر سازی و ساخت صحنه های اکشن داشته باشم. برای بازیگران هم مقداری از دیالوگ ها رو به یکی از دستیاران کارگردان : آقای افشین نوربخش می سپارم تا بتونه تعاملی با بازیگران داشته باشه و بهترین ها رو برام انتخاب کنه.

سعی میشه تعداد کاراکتر های فیلم زیاد باشه و مدت فیلم هم به دو ساعت یا بیشتر افزایش پیدا کنه، چون قسمت اول از سری داستان های رئالیسم جادویی هست که به نمایش در میاد در کشورمون ایران ، سعی می کنیم تا حداکثر سازش با روایات و آیات قرآنی رو هم داشته باشه و سعی میکنم تا به گروه مذهبی و فکری خاصی هم استحکاکی ایجاد نکنه فیلم که باعث ایجاد اخلال در ساخت فیلم نشه.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *