راهکار جلوگیری از اشتباهات

راهکار جلوگیری از اشتباهات

سلام علیکم

خسته نباشید خدمت همه خوانندگان و فعالان سایت مشیر تی وی

 

امین هوشیار هستم موسس سایت مشیر تی وی و گروه سایبری ناوایران ، در زمانی که گروه رسانه ای مشیر تی وی و گروه سایبری ناوایران رو تشکیل میدادم به این فکر نکردم که گروهی بسازم که فعالیتی دائم داشته باشند. هدف ایجاد این دو گروه فقط و فقط در برهه زمانی ۲ ماهه بود و پس از انجام فعالیت های خود ، حق الزحمه هر شخص پرداخت و گروه یه جورایی از هم جدا شدند. اما الان به این فکر میکنم که گروهی رو دور خودم جمع کنم که دوباره مشیر تی وی اصلی و ناوایران رو به پا کنیم اما با این تفاوت که نه برای پول و امور مادی دور هم جمع بشیم ، بلکه برای هدفی بزرگ تر یک گروه سایبری و رسانه ای به وجود بیارم.

دوستان زیادی دارم و ارتباطات زیادی برای ایجاد چنین گروهی ، بعد از برگشتنم از سربازی ، یعنی در اولین مرخصی ، گروه نصر رو که مشیر تی وی و ناوایران زیرمجموعه اون میشن رو راه اندازی میکنم. اصلی ترین اشتباه من در زمان تاسیس این دو گروه در اولین بار این بود که برنامه ریزی طولانی مدت برای نگهداشتن اعضا برای ادامه فعالیت بعد از انجام ماموریت اصلی نداشتم. اما در این ۴۰ روزی که توی جزیره سیری هستم سعی میکنم با برنامه ریزی و استراتژی ، یک گروه مناسب گردهم جمع کنم که ضمن پوشش رسانه ای وضعیت اجتماعی و سیاسی و اقتصادی کشور ، سعی کنند در چند زبان مختلف فعالیت کنند. گروهی که داوطلبانه دور هم جمع میشن ولی به مرور به دلیل افزایش فعالیت ها ، حق الزحمه ای هرچند کم اما برای تامین حداقل های زندگی نیز به آن ها تعلق می گیرد.

هر کسی از شما که قصد کمک به کشور و دین و مردم رو داره میتونه در زمینه های زیر با ما به صورت داوطلبانه همکاری کنه :
۱-  تدوین    ۲- پویا نمایی   ۳- فیلمنامه نویسی    ۴- مدیریت رسانه های اجتماعی ( سروش – اینستاگرام – تویتر – گوگل پلاس و فیسبوک )     ۵- ویرایش صدا     ۶- وبلاگ نویسی      ۷- مستند سازی     ۸- نویسندگی      ۹- مقاله نویسی     و…. .

 

همچنین در صورتی که پیشنهاد و ایده ای بهتر برای ایجاد این گروه ها دارید و همچنین در صورتی که توصیه ای برای افزایش عملکرد گروه نصر دارید میتونید در بخش نظرات برام بفرستید ، قطعا روی تصمیم گیری هام تاثیر داره.

باتشکر از همه شما

 

خداحافظ تا ۴۰ روز دیگه

 

شنبه – ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

امین هوشیار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *