آموزش بدست آوردن قدرت ماورایی

با سلام

بدست آوردن نیرو
موضوع بدست آوردن نیرو های متافیزیکی در بین تعدادی از جوانان،رواج پیدا کرده است که باید در این مورد مواردی را روشن سازی نمایم.

بدست آوردن نیرو شرایط بسیاری دارد که در این پست مجال آن را ندارم ، اما راه های بسیاری وجود دارد.

در بین جوانان و حتی نوجوانان هوس و نیاز بدست آوردن نیرویی ماورایی واقعا در حال نمو هست. اما بدست آوردن قدرت نیاز به پیش درآمد هایی برای کنترل این قدرت ها دارند:

فرد نباید خیلی به قوه تخیل خود تکیه داشته باشد ( بلند پروازی فرد باعث نابودی با همان قدرت بدست آمده می شود ) ، فردی که تخیلی باشد و یا قدرت تخیل بالایی داشته باشد خیلی زود در این راه شکست می خورد و مورد هجوم موجودات ماورایی قرار می گیرد.

فرد باید به صورت مداوم روزه ها ، بخوراتی را برای نگهداشتن این قدرت ها انجام دهد ( به بیشتر این مراسم ها و روزه ها ، چلّه می گویند که به معنای چهل روز روزه گرفتن است ) خود این قدرت ها در مراسمات افزایش زیادی پیدا می کند. به عنوان مثال میتوان به مرتاض هندی اشاره کرد که توانست با قدرت چشم خود ، یک قطار را از حرکت نگهدارد.

برخورد با موجودات ماورایی بسیار محتمل هست. موجودات ماورایی بسیار غیر قابل پیشبینی هستند به گونه ای که ممکن است الان مهربان باشند و دقیقه ای که بگذرد ناراحت باشند پس نیاز به قدرتی برای کنترل آن ها دارید که تنها راه کنترل این موجودات داشتن یک فرد برای آموزش این موراد است که به آن پیر یا مراد می گویند که اگر توانستید چنین فردی را برای کارآموزی پیدا کنید کار بدست آوردن قدرت حداقل در چند ماه نخست اول به نتیجه می رسد.

جنیان حضوری بسیار فعال در اطراف انسان هایی که طالب قدرت هستند ، دارد. پس مواظب باشید بعد از بدست آوردن قدرت با آن ها روبه رو نشوید و یا با آن ها مراودتی نداشته باشید. در صورتی که جن می بینید باید سریع به درگاه خداوند توبه کنید و به صورت مداوم قرآن تلاوت کنید. همچنین هیچوقت به سراغ دعا نویسان و طلسم نویسان و جنگیران نروید که دچار مشکل های عجیب و غریب می شود که قصد ترساندن مردم را حتی با ذکر چند مورد ندارم.

درپایان بدون استاد انجام این کار خطر دارد پس تنهایی هیچ کاری را انجام ندهید و این جمله آخر که پایان مطالب خودم میگم اینکه:
در کل امور ماورایی باعث خوشبختی،تفریح و پولدار شدن نمیشه پس با نرفتن به سراغ این چنین کار هایی زندگی خود و اطرافیانتان را از دست موجودات ماورایی نجات می دهید.

امین هوشیار
۱۱ دیماه ۱۳۹۶

28 دیدگاه

 1. قربان من به تازگی حس میکنم قدرت هایی پیدا کردم اما مدیتیشن و این جور چیز ها کار نکردم البته حس می کنم میتونم رو تشخیص بدم از روی قیافه بعضی وقت ها هم فکر میکنم کسی به من چیزی انتقال میده مثلا فکر بقیه و اتفاق سادهای رو که قرار است بیفته رو انتقال میده میشه تقویت شون کرد؟

 2. سلام من بعضی وقتا احساس میکنم جواب چیزی که نمیدونم یک چیزی تو گوشم زمزمه میکنه و من همون رو میگم و درست درمیاد در حالی که جواب من یک چیز دیگری است

 3. سلام من ۱۸ سالمه فکر میکنم چند قدرت ماورایی دارم و مراقبه هم انجام میدم چند تا از چاکراهام و چشم سومم بازه…چند باری موجوداتی عجیب با کلاه تیز دیدم ولی آسیبی نزدن فکر میکنم همیشه در کنارم هستن …ایا این موضوع خطر داره ؟؟ چه کنم؟

 4. سلام من ایلیا هستم ۱۳ سال دارم من نمیدونم چطور کسی رو پیدا کنم که به من اموزش بده خودتون شخصی رو سراغ دارین
  و یک چیزی من یه مدتیه احساس میکنم وقتی به چیزی با بیخیالی نگاه میکنم اشیای بقلش محو میشن شما میدونین دلیلش چیه

 5. سلام من دنبال استادی در رابطه با متافیزیک هستم میشه راهنماییم کنید خواهش میکنم خیلی دنبال همچین کسی گشتم ولی پیدا نکردم

 6. سلام.من مدتی هست که جن میبینم البته مادرم و دایی هام و خاله هم و عموم هم میبینند من حس میکنم که یک قدرت درونی دارم و از حس دیگران باخیرم و من در خواب جن ها رو میبینم و خیلی هم میترسم شب ها ساعت خاصی بلند میشم و تا اذان صبح خوابم نمیبره و میترسم و بدون اینکه خودم بخوام حرف های عجیب میزنم و چند شب پیش خونه عمم بودم که دوباره بلند شدم و یک حالت بدی داشتم و یک نفر در اتاق رو باز کرد و داخل شد خیلی لباس پوشیده بود بعد دیگه نفهمیدم چی شد و یک چیز سنگین و خیلی گرم روی شکمم بود و من نمیتونستم حرکت کنم و چشمام بسته بود و توی ذهنم اسم خدا رو اوردم و خوب شدم و وقتی که اذان گفت من پشت دیوار رو دیدم که یک نفر کاملا سفید و صورتش معلوم نبود و رفت و من خیلی تعجب کردم که پشت دیوار رو دیدم…من مدیتیشن انجام دادم و همه بهم میگن حس ششمت خیلی زیاده و فکر میکنم که قدرت ذهن بالایی داشته باشم…یک دعانویس بهم گفت یک جن هست که ازت محافظت میکنه ولی الان اون رفته و بهم گفت میتونم برات برگردونمش شب های خیلی سختی رو داشتم الان فقط خلاصه کردم …اون جنی که قبلا دیده بودم عصا داشت با کلاه تیز و لباس بلند خاکستری یکم لطفا راهنماییم کنید

 7. سلام
  اسم من فائزه هست و ۱۵ سالمه… میخوام ب صورت شخصی با خودتون صحبت کنم… اگر امکانش هست ب ای دی اینستام ک just_faezeh هست پی ام بدید و خودتون رو معرفی کنین… مساله مهمی پیش اومده ک ب راهنمایی اضطراری شما احتیاج دارم….

 8. من تا الان از کوچیکی برام هیچ اتفاقی.نیفتاده حتی یبار از اتیش اومدم بیرون ولی هیچیم نشد یک بار با ماشینی ام وی ام قدیمی رفته بودیم بیرون تریلی اومد سر ارهمون ولی بازم هیچیم نشد با اینکه ترمز ماشین بده

 9. سلام.
  متافیزیک و علم ماورا اونقدر گسترده هست که فراتر از حد تصور ما.
  یادگیریش و استفاده از اون مستلزم سالها تجربه و ریاضت هست و قطعا به سادگی نیست.

  داشتن مهارت کامل علم ماورا و متافیزیک دانش خارج از تصوری هست و افرادی که این دانش رو دارن تعدادشون از یک در میلیون هم کمتره و این افراد دارای ذهن های نابغه ای هستن که تصورش ممکن نیست و هیچ وقت نمیان جار بزنن که من این توانایی و دانش رو دارم.

  پس لطفا اونایی که اومدن و اینجا تو کامنتا نوشتن ما قدرت ماورایی داریم و حس عجیبی داریم و دنبال استاد میگردن و اینا دیگه از این مزخرفا جایی نگن. و اگه بگن به گور باباشون خندیدن.

  به قول گفتنی یه جاهایی باید به یه سری بگی “یعنی ادرم رو برق بگیره ولی جو نگیره”
  موفق باشید.

  1. علیکم السلام

   راستش علوم متافیزیک درسته بزرگه و اینکه ما وقت نمیکنیم در طول زندگیمون اونو به طور حتی نصفه هم یاد بگیریم.
   البته بعضی ممکنه به جن گیر ها رجوع کنن و بعضی از مواردی رو ببینن که عجیبه و البته جزئی از متافیزیکه اما بهتره درباره این علوم استادان و متخصصان آن صحبت کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *